Aksaray Vip İnşaat'a Hoş Geldiniz.

Müşteri Hizmetleri

+90 382 215 25 66

Mesai Saatleri

08:00 - 18:00

Email Adresi

insaat@aksarayvipinsaat.com.tr
SANAL MAĞAZA

HAKKIMIZDA

Biz Aksaray Vip İnşaat olarak, hem bugün, hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli “Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları” inşa ediyoruz.
 
Firma olarak 23 Yılı aşkın sürede ilkemiz çevreye duyarlı,yaşam kalitesini yükseltecek,işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmek en büyük arzumuz. Biz Aksaray Vip İnşaat olarak insana odaklı doğaya saygılı,mimari ve teknolojide üst düzeyde yetkin konut ihtiyaçlarını öncelikle sosyal ,sportif ve kültürel aktivitelerde geleceğe taşımayı görev bildik.
 
Aksaray Vip İnşaat marka değerleri,faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; geliştirdiklerimiz ve oluşturduklarımızla topluma kattığımız değerlerin bütünüdür.

Gerek proje,gerekse şantiye konusunda dinamik ve deneyimli,uluslar arası inşaat tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran Aksaray Vip İnşaat hızlı,güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Başta Aksaray olmak üzere Türkiye'nin gözde bölgelerinde proje yapan Aksaray Vip İnşaat tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorluyor.
 
Aksaray'ın en prestijli konut projelerinin altına 23 yılı aşkın süredir gururla imza atan Vip İnşaat, ülkemize yatırım yapmaya devam ediyor. Vip İnşaat'ın yaptığı inşaat projeleri genelde kısa süre içinde kendi bölgesinde birer simge haline gelmiş ve birçok ünlünün de tercihi olmuştur.