Aksaray Vip İnşaat'a Hoş Geldiniz.

Müşteri Hizmetleri

+90 382 215 25 66

Mesai Saatleri

08:00 - 18:00

Email Adresi

insaat@aksarayvipinsaat.com.tr
SANAL MAĞAZA

VİZYON & MİSYON

VİZYON
 
Gelecekte sağlam temellere oturtulmuş, başarıyla sürdürülebilir büyüme yolunda, Aksaray Vip İnşaat’ı güvenin ve kalitenin aranan markası haline getirmek için çalışmamız ve çok iş yapmamız gerekecek.
Hızla ve çok yönlü gelişen, şehirleşen, yapılaşan ülkemizi, inşaat mühendisliği , mimarlık, yalıtım uygulamaları konforlu, estetik,ekonomik, doğal yapıya saygılı binalar kültürüne dayalı dünya standartlarına ulaşan bir gelecek bekliyor.
Sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik gelişimin öncü sektörlerden önemli birisi yapı sektörüdür, bu sektör yıllarca 
gelişmeye, büyümeye, standartlarını yükseltmeye devam edecek.
Ülkemizde tüm alt ve üst yapının düzeyi, mimari ve estetik açıdan tarihsel mirasımız olan büyük eserlerin güzelliğine 
yeni teknolojilerle de o dönemlerin sağlamlığına ulaşacaktır.
İşte biz büyük ve güçlenen Aksaray'ın inşasında önemli roller üstleneceğiz.
Daha kapsamlı faaliyetlere sistemleşerek, kurumsallaşarak hazırlanıyoruz.
Ülkemizin geleceğini aydınlık, gelişmiş, ilerlemiş, yükselmiş olarak hayal ediyoruz ve bu parlak günlerde Aksaray Vip İnşaat olarak, bayrağımızı hep yüksekte tutacağımıza inanıyoruz, bu büyük misyonun sorumluluğunu taşıyoruz.
 
MİSYON
 
Faaliyet gösterdiğimiz bütün alanlarda müşterilerimizle uzun dönemli işbirliği esasına dayanan, etik değerlerimize bağlı kalarak, kalite ve güvenden taviz vermeden çalışmak.

Piyasanın değişen ihtiyaçlarını nitelikli personel ve iş gücümüzün özverisiyle karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde temsil etmek.
Faaliyet bölgemizde kaliteli yapılaşmaya , yapı sektörünün gelişimine ve gelişmiş ülkeler standardında taahhüt işleri yapmaya, tüm imkanlarımızı adamak,
Şirket ortaklarına anlamlı karlar,ve çalışanlara yüksek hayat standartı ve sürekli iş sağlamak. Teknik yapı malzemeleri ve özellikle yapı kimyasalları ticaretinde, teknik ve mühendislik hizmetleri, teknik malzemelerin uygulamasında, aranan, tercih edilen, gelişen itibarlı firma olmak.
İnşaat ve Duvar kağıtları konusunda Türkiyenin önde gelen firmalarından olarak VİP markasını dünyaya açmak